استفاده از موبر اری یا خیر؟

چند سالی میشه که از قدیما گذشته و دیگه مو های بدن تلقی از زیبایی نیست ، جوونای امروز همه فیتنس کار چه زن چه مرد و همه برای نمایش بهتر بدنشون مو های بدن رو به روش های مختلف اصلاح میکنن. اما ایا باید به هر روشی تن داد، در این پست به بحث استفاده از مواد موبر می پردازم.
من مصطفی ربیعی مربی وکسینگ از کشور موسس سالن بدن زیبا “تنها سالن اختصاصی وکسینگ مردان” در تهران هستم و در طی چند سال فعالیت خودم و تیمم می خوام تجربیات خودم رو در اختیار شما بذارم.

اصلاح موی زائد زنان

استفاده از موبر اری یا خیر؟

مواد موبر انواع مختلفی دارن مثل کرم، اسپری،پودر و انواع دیگه ای، مواد موبر یکی از راه های اصلاح موهای زائد بدن هست که طرفدارانی برای خودش داره، از فواید این روش اسان بودن اون و اصلاح موهای زائد به صورت کامل از سطح پوست هست هر چند که این مواد بوی بدی دارن اما نمونه های جدید تقریبا بوی بدی مثل انواع قدیمی از خودشون ندارن.
اما استفاده مکرر از مواد موبر به خاطر گوگردی که در اونها استفاده شده برای پوست مضر هست استفاده ۲ بار در سال بیشتر توصیه نمیشه در صورت استفاده بیشتر پوست شما حالت لختی به خودش میگیره و پوستتون مثل افراد پیر میشه.
راه حل چیه؟

راه حل استفاده از روش وکسینگ هست که موهای شما رو از ریشه کنده و بعد از مدتی موهای ضخیم شما تبدیل به موهای کرکی میشن در این روش با استفاده از ماده وکس و استفاده از پد های پارچه موهای شما اصلاح میشه . بهترین روش و موثرترین روش همین روش وکسینگ هست ، روشی نوین که در ایران کمتر جا افتاده اما من با حمایت دوستان و پرورش هنر جویانی از سراسر ایران این فرهنگ زیبایی رو در سطح ایران گسترش دادیم.

اگه خوشتون اومد به اشتراک بذارید

Share on facebook
Share on Facebook
Share on twitter
Share on Twitter
Share on linkedin
Share on Linkdin
Share on pinterest
Share on Pinterest

نظر شما چیه ؟